Taze Su

Kurulduğu günden beri size temiz içme suyu sağlamayı gaye edinen firmamız, su arıtma cihazı, yedek parçaları ve sistemlerini perakende şekilde satışa sunar. Ürünlerimiz arasında ev tipi ve yarı endüstriyel su arıtma cihazı bulunmaktadır.

Perakende şeklinde sunduğumuz tüm yedek parçalar orijinal olup, seçenekler şöyledir;

 1. Tanklar
 2. Musluklar
 3. Ölçü Aletleri
 4. RO Housing
 5. Tesisat Tipi Housingler
 6. Tortu Filtresi – Shell Kap
 7. Inline Filtreler
 8. Kartuş Filtreler
 9. Membran Filtreler
 10. UV Filtreler
 11. Pompa – Adaptör – Switch
 12. Quick Fittingsler
 13. Jaco Fittingsler
 14. Shut Off – Flow – Check Valf
 15. Vanalar
 16. Hat Alma Aparatları
 17. Yardımcı Ürünler
 18. Oringler
 19. Hortum – Kelepçe – Braket – Anahtar

Su arıtma sistemlerinde düzenli bakımlar yapılmalıdır. Aksi takdirde yedek parça değişimi daha sık görülebilir. Ayrıca darbe gibi durumlarda da aynı durum söz konusu olabilir. Firmamız size uygun fiyatlı yedek parçaları, perakende olarak ucuz fiyatlarla sunar.

Hızlı ve Doğru Kurulum

Firmamız içerisinde bulunan profesyonel ekipler, su sistemlerinizi hızlı ve doğru şekilde kurar. Cihazların içerisinde standart yapılar olup, filtrelerin yerleştirilmesi de buna göre yapılmalıdır. Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra ilk kurulum işleminiz, tarafımızca ücretsiz şekilde yapılır.

Bundan sonra filtre değişimi ve servis destekleri gibi hizmetler ise uygun fiyatlarla sizlere sunulur. Servis ağımız Türkiye çapına yayılmış olup, su arıtma cihazı montaj ve servis hizmetleri kısa zamanda gerçekleştirilir.

7/24 Hizmet

Firmamız yardım ve destek hattı aracılığıyla sizlere kesintisiz irtibat hattı sunar. Hem hizmet öncesi, hem de hizmet sonrası iletişim imkânı bulunur. Böylece su arıtma yedek parçaları üzerine sorunuz veya merak ettikleriniz varsa, bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Uygun Fiyata Perakende Çözüm

Perakende olarak hizmet veren firmamız, sizlere uygun fiyata çözüm sunar. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde, kargo ücretsizdir. Havale, EFT ve kredi kartı seçeneklerimiz mevcut olup, ürünlerimizin 14 gün iade ve değişim garantisi vardır.

Sizlere sunduğumuz tüm ürünler ve yedek parçalar, uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitededir. Sizlere uygun fiyatlarla, kısa sürede çözüm önerileri sunulmaktadır.

Bilgiler