Goodtech Pompalı Su Arıtma

 Ürün Özellikleri 
  • Reverse Osmosis Membran
  • Filtre Markası 80 G.P.F Coolpex / 75 G.P.D Vontron
  • Filtre Türün İnline
  • Tank Konumu Kasa içinde
  • Tam Kapasitesi 2.2 Galon
  • Atık Su Kapama Türü Shatoff Valf
  • Fittngs Türü Quick Fittings
  • Musluk Avrupa Musluk
  • Pompa 24 Volt 1.2 AH
  • Adaptör 24 Volt 1.2 AH                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
 

Gelişmiş Su Filtreleme Sisteminin 10 Faydası


1. Yüksek Kaliteli Su Zevki

Evinizin kullandığı filtrasyon sistemi, içtiğiniz suyun kalitesini önemli ölçüde etkiler. Güvenilir ve etkili bir filtreleme sistemine yatırım yapmak, ailenizin yalnızca en yüksek kalitede su tüketmesini sağlayarak tüketicilere yarar sağlar.

Bazı yargı bölgelerinde, günümüzde halka açık içme suyu bile bazen önerilen sağlık ve güvenlik kurallarına tam olarak uymamaktadır. Minimum standartları karşılamaya hazırlanan su mutlaka mümkün olan en iyi kaliteyi temsil etmeyecektir.

Sevdiklerinizin sağlığı ve refahına büyük saygı duyuyorsanız,  ev tipi bir su arıtma sistemi ile mümkün olan en iyi içme suyunu elde etmek istersiniz.

2. Tehlikeli Kirleticileri Çıkarma

Suyu filtrelemek, bazen halka açık su kaynaklarına sızan ve sızma potansiyeli olan tehlikeli kirleticileri temizler. Örneğin, ülkenin pek çok yerinde yaşlanan kentsel altyapı, konut su borularının paslanma riski taşıdığı anlamına gelir. Çevreleyen topraklardan gelen kirlilikler paslanmış, sızıntı yapan borulara vakumla sızabilir.

Masanıza yalnızca güvenli, saf içme suyunun ulaştığından emin olmak için kaliteli bir su filtresine yatırım yapmak mantıklıdır.

3. Kendine Kendine Yeterlilik

İnsanlar eve gelen şebek suyunun belediyeler tarafından yapılan arıtma işlemlerine güvenmek yerine, kendi suyunu evinde veya işyerinde kendisinin arıtmasını daha sağlıklı ve güvenli buluyor.

Örneğin, son zamanlarda özellikle yaz aylarında toplum sağlıgı kuruluşları yaptıkları su analizlerinde bazı bölgelerde içme suyunda kurşunu, arsenik, ve tarımsal ilaç gibi çok tehlikeli zehirler  tespit ettiklerini kamu oyuna duyurmaktadır. Bu olay ne yazık ki, tespit edilmeden önce birçok aile için sağlık sorunlarına neden olmuştur. Daha fazla kendi kendine yeterli olmak ve içme suyunuzdan saglıgınızı etkileyecek tüm kirletici maddelerden arındırılmasına yardımcı olur.

4. Şişelenmiş Su Almaktan Daha Düşük Maliyetli

Bugün, birçok şirket satışa şişelenmiş su sunmaktadır. Ne yazık ki, bu ürünlerin kalitesi büyük ölçüde değişmektedir. Tüm suyunuzu saygın bir su şişeleme şirketinden satın alsanız bile yapılan masraflardan ve marketten su taşıma zahmetinden kaçınmak için, bir su filtreleme sistemine yatırım yapmak oldukça uygun maliyetli bir alternatif olarak kalmaktadır.

5. Su kesintisi Sıkıntısı

Su kesintilerinin sık yapıldığı bir bölgede yaşıyorsanız, ve bu sıkıntıdan kurtulmak için su depolaması yapıyorsanız depolanan suyunuzu bile evinizde bulunan pompalı bir su arıtma cihazı ile mahallenizdeki geçici su sıkıntısı dönemlerinde bile temiz suyun tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.

6. Geri Akış Endişelerini En Aza İndirme

Evinizde güvenilir su filtrasyonu elde etmenin bir başka güçlü nedeni de, bugün Ülkemizin birçok yerinde ciddi bir su tesisatı sorunudur.

Çoğu konut özelliği iki ayrı boru sistemi, temiz içme suyu taşıyan bir su borusu ve atık suyu kanalizasyondan kanalizasyon sistemine yönlendiren farklı atık su boruları setini içerir.

Bir sıhhi tesisat geri akış sorunu meydana geldiğinde, atık su sisteminden yavaşça boşaltılan su, lavabo, duş ve küvetlere geri akabilir. Bu ciddi potansiyel sağlık tehlikesi kötü kokulara neden olur ve bulaşıcı hastalık endişelerine katkıda bulunur. Geri akış sorunları, toprakların sulanması ve ani şiddetli yağmurların durgun drenajına katkıda bulunması nedeniyle bazı alanlarda yaygın bir sorun teşkil etmektedir.

Tüm içme suyunuzu tüketmeden önce güvenilir bir su filtreleme sisteminden geçirerek, geri akışın evinizin içme suyunu bozabileceği endişelerini en aza indirmiş olursunuz.

7. Gelişmiş Afet Hazırlığı

Doğal bir felaket durumunda meydns gelebilecek su şebekesi hasrlarında veya çeşitli sebeplerden dolayı uzun süreli su kesilmelerinde dahi mükemmel bir yüksek kaliteli su filtreleme sisteminin mevcudiyeti, evinizin acil durumlarda kendi suyunu daha kolay temizlemesini sağlayabilir.

Arındırmak için 20 dakika boyunca kaynar su, örneğin bir deprem, sel veya bir kasırgadan sonra kolay olmayabilir.

Bir yerçekimi filtresi gibi geniş bir su filtrasyon sistemine erişiminiz varsa, kriz sırasında aileniz ve arkadaşlarınız için temiz su temini sağlamanız çok daha kolay bir zaman alır.

8. Su Berraklığının Geliştirilmesi

Su filtreleme, içme suyu için çok daha net ve daha çekici bir görünüme katkıda bulunur. Birçok insan içme suyunun sunumuna değer verir. Yüksek kaliteli, temiz su filtreleme sistemi genellikle içme suyunun estetik görünümünü artırır. Bu, su filtresi kurulumunun popülerliğinin bir başka nedeni olabilir.

9. Çevreye Yardım Etmek

Şişelenmiş içme suyuna güvenmeye istekliyseniz, bunun yerine güvenilir bir su filtreleme sistemi satın almayı düşünün. Şişelenmiş suların düzenli olarak tüketilmesi tipik olarak depolama alanlarına sarılmış çok sayıda plastik şişeyle sonuçlanır.

Buna karşılık, ev içi su filtreleme sisteminiz çevreye aşırı plastik yükü taşımaz veya aylık çöp faturalarınıza katkıda bulunmaz. Musluk suyunu filtreleyerek, evinizin attığı çöp seviyesini olumsuz yönde etkilemeyen yüksek kaliteli bir içme suyunun tadını çıkaracaksınız. Su filtrasyonu, çevreye duyarlı bir seçim olmaya devam ediyor!

10. Tat Tercihleri

Son olarak, evdeki içme suyunuzu filtrelemenin bir nedeni daha tadı ile ilgilidir. Filtrelenmiş su gerçekten tadı nötrdür. Bazı insanların bir su arıtma tesisinde arıtmanın ardından musluk suyundan hissettiği tat sonrası etkileri fark etmeyeceksiniz.

Günümüzde kamu su arıtma tesislerinin çoğu bakteri, parazit ve diğer potansiyel tehlikelerin içme suyundan arındırılması için kimyasal arıtmaya dayanmaktadır. Musluk suyunuzu bir ev filtreleme sisteminden geçirerek, suyun zevk tercihlerinizi karşılayacağına dair güvence elde edersiniz.

DİĞER SU ARITMA MODELLERİNE VE FİYATLARINA GİT