Elektronik Kaçagı Sensörü Fiyatı - Su Kaçagı Kesici Ankara


 
ELEKTRONİK SU KAÇAĞI KESİCİ

 
BU cihaz Kmc Su Arıtma Sistemleri tarafından, genellikle tezgah altı Su arıtma cihazlarında olası bir su kaçagı durumunda meydana gelebilecek sıkıntı ve hasarlara karşılık önlem almak amaçlı ile titiz bir çalışma sonucu tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Bu cihaz tamamen yerli üretim olup çin malı falan degildir. Hatta müşterinin istegine göre üzerine daha birçok sensörler bile eklenebilir. ( Gaz kaçagı, ısı sensörü gibi) 
 
Cihaz yazılımı tarafımızdan yapılan elotronik bir kart tarfından yönlendirimektedir. 5 Volt - 24 Volt aralıgında adaptör veya pille çalışabildiği gibi, su arıtma cihazınız pompalı sistem ise direkt pompa adaptörünede baglantı yapılabilir.
 
Cihazın üzerinde bir adet hassasiyeti ayarlanabilir su ve nem algılayıcı sensör vardır ve bu sensör ıslanması muhtemel bir yere yapıştırılır yada bırakılır. En küçük bir su damlasını dahi algıladıgında derhal devreye girer ve sesli olarak uyarı verirken aynı zamanda selenoid valfi kapayarak su girişini keserek su basması gibi olabilecek tehlikeleri ortadan kaldırır. Sesli uyarı ise su kaçagına sebep olan arıza ortadan kaldırılıncaya kadar devam eder. Kullanılan su arıtma cihazında selenoid valf var ise cihazı bu valfe baglayabilirsiniz.