Ana Sayfa Bilgiler İletişim0533 747 32 86
Bilgiler
Kmc Su arıtma Sistemleri, Ph Su Arıtma, Goodtech Su Arıtma, Water Fountai Su Arıtma
Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
Hayzek 3T Goodtech Su Arıtma Cihazı - Kasalı Model Su Arıtmalar - Ev Tipi Su Arıtma Cihazları
Ultrafiltrasyon Sistemleri
Aktif Karbon Filtre Özellikleri
Water Fountain Su Arıtma Cihazı
İyon Degişimi ve Su yumuşatma
İyon Degişimi - Su Yumuşatma
Su Yumuşatma ve Kireç Giderimi
Kmc su arıtma sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti. - Kmc Su Arıtma Fiyatı
Su Arıtma ve Damıtma Yöntemi
Klor Giderim Teknikleri
ULTRAVİYOLE Lİ SU ARITMA CİHAZI
SU ARITMA CİHAZI ARIZALARI VE NEDENLERİ
Sülfatlar ev Sulardaki Sülfatın Arıtımı
Klor Nedir, Klorlama Nasıl Yapılır
Reverse Osmosis Sistemi Nedir
Ters Ozmoz Sistemlerinin faydaları
Dolamit Filtrasyon Sistemleri
Ultraviyole ve TOC Giderimi
Membran Filtre Teknolojisi
Ters Ozmoz Teknolojisi
Ozonlama ve Su Dezenfeksiyonu
Su Filtrasyon Sistemleri
Alkali iyonizer su arıtma
Su Yumuşatma sistemleri
Membran Filtre Teknolojisi
Arsenik ve insan sağlığına etkileri
Suyun Böbrekler Üzerindeki Etkisi
Reverse Osmosis Sistemler Zararlımı
Reverse Osmosis Su Arıtma
Su Yumuşatma Cihazları Nasıl Çalışır
Ultraviyole Işınları ve Su Dezenfeksiyonu
Kireçli su ile mücadele
Nano Filtrasyon Sistemleri
Multimedya Filtrasyon
Dealkalizasyon Su
Su Arıtma Cihazı Faydaları
Kimyasasallar ve Su Kirliligi
3T Su Arıtma, Goodtech su arıtma, Hayzek Su Arıtma, Water Fountain su arıtma
Su İle Bulaşan Hastalıklar
Ters Osmoz Çalışma Prensibi
Su dezenfeksiyon yöntemleri
Neden Su Arıtma

Neden Su Arıtma

 

Bilindiği üzere dünya nın biçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de temiz içme suyunu temin etmek her geçen gün zorlaşmaktadır. Gün geçtikçe Çevre kirliliğinin artması ile birlikte bu kirlilik sulara geçmekte ve içilebilir su rezervlerinin azalmasına sebep olmaktadır. Büyük şehirlerde şebekeye verilmeden önce içme ve kullanım sularının belediyeler tarfından tüm ağır metallerden ve zehirli atıklardan arıtıldığını kabul etsek bile  evimizdeki musluğa gelinceye kadar  10 binlerce kilometrelik şebeke serüveni sırasında  şebekeye dışarıdan sızması muhtemel kirleticilerin ihtimali evlerimize ulaşan suyun içilebilir olmasında ciddi şüpheler uyandırmaktadır. Bunuda suların kesilip bir müddet sonra yeniden akmaya başladığı zaman ilk gelen suyun gözle görülebilir kirliliğinden rahatlıkla anlayabiliriz. İlk 5-10 dakika sular bulanık akar ve pas kokusu etrafı sarar. Bu da musluğumuza kadar gelen suyun sağlıklı bir şebeken gelmediğinin ispatıdır.

Şebeke sularının içilebilir durumda olmaması insanları damacana ve şişe suyu kullanmaya yönlendirmiştir. Bu yöntem ekonomik olmamakla beraber ciddi tehlikeleri de beraberinde getirmektedir. Oysa damacana sularının o kadarda masum olmadığını çıkan haberlerden takip etmekteyiz. Bu nedenle hazır sular konusunda da bitakım kuşkular akılları karıştırmaktadır.

Tüm bu kuşkulardan kurtulmanın tek çaresi Reverse Osmosis Su arıtma cihazı ile içtiğiniz suyu kendiniz üretin. Böylelikle içilebilir olduğunda şüphe duyduğunuz musluk suyunuzdan kaliteli ve güvenilir su elde etmiş olursunuz. Reverse Osmosis sistem su arıtma cihazlarısadece su moleküllerinin geçişine müsade etmekte olup sisteme giren sudaki tüm ağır eriyikleri ve kirleticileri dışarı atar. Ayrıca tam otomatik olarak çalıştığından hiç bir şekilde müdahaleye gerek kalmaz.

 Kmc Reverse Osmosis  Su Arıtma Cihazı

Konusunda Yetkin ve uzman kurumlarca bütün parçaları hijyen özelliğe sahip malzemeler kullanılarak üretildiği onaylananKmc Su Arıtma Cihazı; içerisinde yer alan Sediment Filtre, Granül Aktif Karbon Filtre, Blok Karbon Filtre, Membarn Filtre ile şebeke suyunu çamur, tortu, pas, kum, toz, kötü koku vs.’den arındırır. Mineralli Karbon Filtre sayesinde de temiz suya musluktan akmadan önce mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştirir. pH oranını düzenleyerek, musluk suyunu içme suyuna dönüştürür.

İleri Teknoloji Ürünü Ters Osmoz Sistemi ile Her zaman Taze ve Saglıklı Su
Muslugumuzdan akan suyu temiz, sağlıklı ve lezzetli bir içme suyu haline getirebilmek için en  etkili yöntem Ters Osmoz (reverse osmosis)’ teknolojisidir. Ters Ozmos siteminde kullanılan Membran filtrenin gözenekleri, sadece su moleküllerinin geçebileceği kadar küçüktür. Bu sayede suda bulunan tüm zararlı kimyasallar, agır metaller, bakteriler, parazitler, virüsler temizlenir ve sistemden dışarı atılır. 

Her Aşamada Kalite ve Hijyen

Kmc Su Arıtma Cihazı’nın uzun ömürlü olması,  kullanılan tüm parçalarının kaliteli, dayanıklı ve hijyenik malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Ürünün kalitesi kullanıcı sağlığı açısından son derece önem taşır. Kmc Su Arıtma Cihazı ile şebeke suyunun sağlıklı içilebilir suya dönüştürülmesi  suyun 5 farklı filtreden  geçirilmesi ile sağlnır. 

Kmc Su Arıtma Cihazı İle Arıtılan Sular

Berraktır.İçinde tortu-pas bulunmaz.

Kokusuzdur. Kötü tat ve koku veren kimyasal karışımlar içermez.

Sağlıklıdır.Herhangi bir mikro organizma ve  Arsenik, nitrit, kurşun, cıva gibi ağır eriyikler barındırmaz.

Kalitelidir.İçinde standartlar nispetinden 40mg/lt den daha az çözünmüş madde bulunduğu için içmeye uygun kalitededir.

Yumuşaktır.Içerisinde bulunan çok az miktardaki kalsiyum ve magnezyum iyonları sayesinde en tercih edilen kaynak sularına benzer.

Tazedir.Bol miktarda oksijen içerir. Uzun süre beklemediği ve hep yenilendiği için tazedir.

 Ekonomiktir.Damacana veya pet şişe suları kıyaslandığında ekonomiktir. 

 Anahtar Kelimeler

Ev tipi su arıtma,  5 filtreli su arıtma

Mutfak tipi su arıtma, 3t su arıtma

BELGELERİMİZ

 

 "su arıtma, kmc su arıtma, 3t su arıtma, 3t arıtma, yumuşatma sistemi, endüstriyel arıtma, su arıtma cihazı, su arıtıcı, 3t aerıtma, 3t su arıtma, hayzek su arıtma, İhlas su arıtma, cebilon su arıtma, aura su arıtma"

 

KMC Su Arıtma Sistemleri KMC ARITMA SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Nenehatun Cad. 9/16 Çankaya, Ankara T: +90 (312) 436 40 47 F: +90 (312) - info@kmcsuaritmasistemleri.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar ve resimler kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara kopyalanamaz. © 2013
Facebook
Web Tasarım